Наше життя 
У Криворізькій гімназії № 56 стартував міський проєкт лідерів учнівського самоврядування «Платформа лідерського успіху МАДО: 15 років на MAXIMUM!»
Початком реалізації проекту став інформаційний primetime «ПРО МОжливості», проведений ініціативною групою лідерів ДШО "Країна дитячих мрій", метою якого стало поінформувати учасників освітнього процесу гімназії щодо заходів проєкту.

Членами виборчої комісії підраховано голоси виборців і оголошено результати голосування за кандидатів в Президенти ДШО "Країна дитячих мрій". Так виявилось, що у голосуванні взяли участь 126 школярів, зіпсованих бюлетенів - 3, проголосували "проти всіх" - 4. Віддали голос за Влас Світлану - 45, за Щербаченко Тетяну - 50, за Ніковську Лілію - 15,

за Мінєєву Олександру - 9.

На засіданні виборчої комісії, що відбулося 19 вересня 2019 року кандидатів у Президенти ДШО ознайомлено з результатами виборів та оголошено переможця. Президентом дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" обрано ученицю 6-А класу Щербаченко Тетяну.

 

Вітаємо новообраного Президента!!!


Проект-гру "Вибори президента ДШО "Країна дитячих мрій" - 2019" розпочато!!!
04.09.2019 року на раду зібрались мери міст дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" і постановили, що необхідно клопотати перед директором КГ №56 про проведення виборів президента ДШО, так як попередній президент, Якушева Лариса, закінчила школу.
Мерами міст створено ініціативну групу, яка вже 05.09.2019 року подала клопотання Тетяні Анатоліївні Кислій, директору освітнього закладу, і отримала дозвіл на проведення виборів президента ДШО.
День виборів призначено на 19.09 2019 року. Підготовкою документації та організацією процесу опікується шкільна виборча комісія на чолі з ученицею 9-Б класу Ткаченка Мариною, секретар - учениця 9-Б класу Ткаченко Олександра.

10 вересня 2019 року, в Криворізькій загальноосвітній школі-інтернаті №1 відбулась реєстрація кандидатів на пост президента шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій". З п' яти поданих кандидатур зареєстровано чотири. Одному кандидату відмовлено через невідповідність реєстраційної документації.
Діалог-студія "Школа моєї мрія"

Лідерами ДШО "Країна дитячих мрій" і педагогами закладу вирішувалось злободенне питання використання сучасних гаджетів для навчання, спілкування та як способу організації свого дозвілля.


Промоакція МАДО "Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих"

12 листопада 2018 року в КГ №56 стартував міський проект лідерів учнівського самоврядування МАДО "Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих." 
Лідерами ДШО "Країна дитячих мрій" створено емблему проекту та інформаційну листівку. Наступний крок - реклама проекту серед шкільної громади закладу


Наші лідери на районному БарКемпі 


В КГ №56 стартував міський проект лідерів учнівського самоврядування

"СТАЛЕВЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ - МІСТО ЩАСЛИВОЇ ЛЮДИНИ".

Лідери дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" провели промоакцію проекту для учнів школи.


Лідери ДШО "Країна дитячих мрій" стали учасниками БарКемпу "Надія - Є!".