Наше життя 
Вибори президента

Членами виборчої комісії підраховано голоси виборців і оголошено результати голосування за кандидатів в Президенти ДШО "Країна дитячих мрій". Так виявилось, що у голосуванні взяли участь 126 школярів, зіпсованих бюлетенів - 3, проголосували "проти всіх" - 4. Віддали голос за Влас Світлану - 45, за Щербаченко Тетяну - 50, за Ніковську Лілію - 15,

за Мінєєву Олександру - 9.

На засіданні виборчої комісії, що відбулося 19 вересня 2019 року кандидатів у Президенти ДШО ознайомлено з результатами виборів та оголошено переможця. Президентом дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" обрано ученицю 6-А класу Щербаченко Тетяну.

 

Вітаємо новообраного Президента!!!


Проект-гру "Вибори президента ДШО "Країна дитячих мрій" - 2019" розпочато!!!
04.09.2019 року на раду зібрались мери міст дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" і постановили, що необхідно клопотати перед директором КЗШІ №1 про проведення виборів президента ДШО, так як попередній президент, Якушева Лариса, закінчила школу.
Мерами міст створено ініціативну групу, яка вже 05.09.2019 року подала клопотання Тетяні Анатоліївні Кислій, директору освітнього закладу, і отримала дозвіл на проведення виборів президента ДШО.
День виборів призначено на 19.09 2019 року. Підготовкою документації та організацією процесу опікується шкільна виборча комісія на чолі з ученицею 9-Б класу Ткаченка Мариною, секретар - учениця 9-Б класу Ткаченко Олександра.

10 вересня 2019 року, в Криворізькій загальноосвітній школі-інтернаті №1 відбулась реєстрація кандидатів на пост президента шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій". З п' яти поданих кандидатур зареєстровано чотири. Одному кандидату відмовлено через невідповідність реєстраційної документації.
Діалог-студія "Школа моєї мрія"

Лідерами ДШО "Країна дитячих мрій" і педагогами закладу вирішувалось злободенне питання використання сучасних гаджетів для навчання, спілкування та як способу організації свого дозвілля.


Промоакція МАДО "Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих"

12 листопада 2018 року в КЗШІ №1 стартував міський проект лідерів учнівського самоврядування МАДО "Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих." 
Лідерами ДШО "Країна дитячих мрій" створено емблему проекту та інформаційну листівку. Наступний крок - реклама проекту серед шкільної громади закладу


Наші лідери на районному БарКемпі 


В КЗШІ №1 стартував міський проект лідерів учнівського самоврядування

"СТАЛЕВЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ - МІСТО ЩАСЛИВОЇ ЛЮДИНИ".

Лідери дитячого шкільного об'єднання "Країна дитячих мрій" провели промоакцію проекту для учнів школи.


Лідери ДШО "Країна дитячих мрій" стали учасниками БарКемпу "Надія - Є!".