Краєзнавство і туризмУ системі навчально-виховної роботи закладу туризм постає діяльністю, що поєднує подорож та пізнання довкілля. З огляду на це туристсько-краєзнавча діяльність - це комплексний засіб гармонійного розвитку дітей та юнацтва, що полягає в активному пізнанні і покращенні навколишнього середовища і самих себе в процесі туристичних подорожей.


Керівник

туристсько-краєзнавчого гуртка

Кравчук

Артем Степанович


Наші нагороди
Гурток відвідують 20 учнів, з них два учні отримали 3-й дорослий розряд зі спортивного туризму.


Наші подорожі


Протягом року занять  гуртка в нашій школі нам пощастило двічі поїхати у велосипедні походи за межі області.

Запрошували нас (Центр туризму) ЦТКЕУМ «Фортуна», було проведено два велосипедні походи та низку екскурсій. Під час яких ми мали змогу ознайомитись із природними, архітектурними, культурними, археологічними пам’ятками України.  Метою проведення даних заходів являється сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свій рідний  край, країну, її історичне минуле, цікавих людей, культурні та історичні надбання наших предків. Крім того, екскурсії – одна з форм не тільки навчання, але і виховання.

Під час останнього походу чотири представники нашого закладу проїхали велосипедами за 13 днів , більше 600 км, в межах чотирьох областей (Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька). Відвідано 134 населених пункти. Проведено оглядові екскурсії у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі. Близько 10 разів за час походу ми потрапили під дощ, 5 разів отримували серйозні поломки, прокололи колеса всього лише разів 15. 

Екскурсія 

Криворізький коксохімічний завод 

Відкритий виховний захід з туризму "Квест-гра"