За ініціативою першої леді Олени Зеленської розпочалася всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».
Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров’я – нерозривне ціле.
Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Як ти?"
Заступником директора з НВР Шаповал Русланою Вікторівною було проведено педагогічну раду на тему: "Інноваційні технології у виховному просторі особистості здобувача освіти". Учасники педагогічної ради прослухали виступи педагогів Ткачук М.А., Плаксіної С.В., Назаренко К.В., Вишневої В.А., Васильєвої А.А. та психолога Горської Т.А., які поділилися професійним досвідом роботи з інноваційним технологіями.
Педагогічна рада складалася з теоретичної та практичної частин. У ході практичного блоку для колег було проведено новорічну вікторину, ароматерапію, на якій учителі змогли випробувати всі свої органи чуття, познайомилися зі штучним інтелектом та дізналися про Всеукраїнську програму ментального здоров'я: Ти як?
Упродовж засідання панувала атмосфера доброзичливості, взаємопідтримки та оптимізму!
На осінніх канікулах практичним психологом Тетяною Горською проведено психолого-педагогічний семінар "Психолого- педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану" за участю педагогів - спікерів: Хозяйонок В.В., Клімової Г.М., Деми К.О., Карпенко Н.В.
На семінарі панувала атмосфера легкості, доброти, натхнення та взаємопідтримки. Разом вдихали енергію, світлу надію, віру та видихали втому
Навчання в умовах війни — це складно, тому у дітей трапляються прогалини в знаннях, які треба поступово вирівнювати, дотримуючись безпеки та психоемоційної стабільності. Практичним психологом КГ № 56 Тетяною Горською проведено різноманітні заняття для підтримки дітей, покращення їхнього емоційного стану, розвитку впевненості в собі та власних силах.
10 жовтня Всесвітній день психічного здоров’я!
Темою цього дня стало гасло: «Позитивне мислення – запорука відмінного психічного здоров’я!». Практичний психолог разом зі здобувачами освіти гімназії зміцнили психічне здоров'я через ігри, арт- терапевтичні вправи та руханки й надалі продовжують це робити.
Переконавшись в тому, що позитивний настрій – важлива складова психічного здоров'я. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію. Будьте уважними один до одного та оберігайте психічне здоров'я.